Uživatelské jméno neexistuje!

Uživatelské jméno, které jste vyplnili, nebylo nalezeno.
Zkontrolujte, prosím, zadané údaje.

V případě trvajících potíží s přihlášením nás kontaktujte

info@angloceska.cz

Chybné přihlašovací údaje

Zadali jste chybně přihlašovací jméno nebo heslo
zkuste to prosím znovu

V případě trvajících potíží nás prosím kontaktujte na:

emailové adrese: info@angloceska.cz.

Sdělte nám prosím Váš registrační email nebo uživatelské jméno.

Děkujeme Vám.

uživatelské jméno: 

zavřít toto okno
nová registrace
uživatel:
heslo:

O společnosti

HYGIENA NA MÍRU

Naše firma Anglo česká s.r.o. dodává výrobky, které pomáhají zabezpečit čistotu a osobní hygienu v provozech. Od roku 1992 spolupracujeme s lidmi, kteří zajišťují provoz ve zdravotnických zařízeních, potravinářských výrobních provozech, strojírenství, stravovacích, ubytovacích, úklidových službách a na čerpacích stanicích a kteří denně řeší starosti s čistotou a hygienou.

Klademe důraz na kvalitu výrobků, vysokou profesionální úroveň služeb a spolehlivost. Dlouhodobá trvalá spolupráce, připomínky a přání zákazníků přispívají ke zvyšování kvality našich výrobků a služeb.

Na základě praktických potřeb a požadavků zákazníka hledáme společně efektivní a hospodárné řešení čistoty provozů a osobní hygieny. Odborně proškolení pracovníci firmy spolupracují při dodržování zásad HACCP v potravinářských provozech.
Cílem je pružně se vyvíjející systém, reagující na nové potřeby v provozu zákazníka při úspoře spotřeby, financí a času.

Podle dohody své zákazníky pravidelně informujeme telefonicky, e-mailem nebo poštou o novinkách a akčních slevách. Jsme připraveni řešit specifické potřeby každého provozu.

Služby

Kompletní sortiment výrobků, poradenství, vzorky k vyzkoušení, bezpečnost a jakost, montážní servis, náhradní díly, rychlé vyřízení případné reklamace, doprava zdarma. Dodací lhůta u standardního zboží do 48 hodin, u zboží na zakázku (například úklidové vozíky na míru) do třech týdnů.
Sledujeme dodržování dodacích lhůt, kompletnost dodávek a průběh vyřizování reklamací.

Výhled

Usilujeme o trvalý rozvoj spolupráce se zákazníky, sortimentu našich výrobků, služeb a profesionální úrovně pracovníků firmy. Společným cílem naší firmy je špičková úroveň čistoty a hygieny. Velmi nám záleží na dobrých vztazích a přátelské atmosféře v naší firmě.
Used icons: Fugue - Copyright (C) 2009 Yusuke Kamiyamane (http://www.pinvoke.com)