Uživatelské jméno neexistuje!

Uživatelské jméno, které jste vyplnili, nebylo nalezeno.
Zkontrolujte, prosím, zadané údaje.

V případě trvajících potíží s přihlášením nás kontaktujte

info@angloceska.cz

Chybné přihlašovací údaje

Zadali jste chybně přihlašovací jméno nebo heslo
zkuste to prosím znovu

V případě trvajících potíží nás prosím kontaktujte na:

emailové adrese: info@angloceska.cz.

Sdělte nám prosím Váš registrační email nebo uživatelské jméno.

Děkujeme Vám.

uživatelské jméno: 

zavřít toto okno
nová registrace
uživatel:
heslo:

strojírenství autodílny

NA TÉTO STRÁNCE NALEZNETE výrobky zaměřené na čistotu prostředí a osobní hygienu ve strojírenských a dílenských provozech, provozech, autoopravnách. Průmyslové utěrky netkané a papírové, mýdla, gely a krémy na silně znečištěné ruce, dávkovače, zásobníky, ochranné rukavice a oděvy, nejmodernější úklidovou techniku – vozíky, mopy, hadry, specielní kartáče na dopravní techniku, chemické mycí a čisticí přípravky FORMULE a PROFI.

 

KVALITA A ÚSPORA

Čistota prostředí , vnější vzhled hygienického vybavení , kvalita používaných výrobků hraje  významnou roli.
Platí, že kvalitní materiál, například utěrek a  ručníků, lépe a rychleji saje vlhkost a uživateli stačí k utření  jeden až dva útržky oproti  nekvalitním levným materiálům, kdy spotřeba bývá velmi vysoká.
Díky přesnosti dávkovacích systémů můžete snížit spotřebu ručníků, mýdel, pěn a krémů. Používáme vysoké koncentrace chemických přípravků, jejich přesné dávkování uspoří náklady. Mytí pomocí moderní úklidové techniky, vozíků, mopů a dalšího náčiní je efektivnější, rychlejší a způsob práce pohodlnější.

TRENDY

Průmyslové papírové utěrky Tork Performance 400, vyráběné metodou TAD, při které je materiál během svého zpracování vysoušen proudem horkého vzduchu, vynikají těmi nejlepšími vlastnostmi: vysokou absorpcí, pevností, objemem a jemností.
Mopy a hadry z mikrovlákna myjí účinněji a  rychleji než běžné hadry, čistí a leští současně, povrchy zanechávají bez šmouh. Vydrží mnohem déle než tkaniny vyrobené z přírodních vláken.

Při práci v průmyslu jsou ruce v pravidelném kontaktu s olejem, naftou, barvami, tmely, rozpouštědly. Tyto látky pokožku vysušují  a způsobují její popraskání.  Gely a krémy na silně znečištěné ruce SWARFEGA a WORKSAFE ruce chrání, nevysušují a pokožce dodávají pružnost a dostatečnou vlhkost.

Kompletní vybavení toalet, dávkovače, zásobníky, toaletní papíry, ručníky, mýdla, parfémy pro interiér najdete na stránce TOALETY, HYGIENA.

OCHRANNÉ POMŮCKY

SBĚR A TŘÍDĚNÍ ODPADU

Used icons: Fugue - Copyright (C) 2009 Yusuke Kamiyamane (http://www.pinvoke.com)