Uživatelské jméno neexistuje!

Uživatelské jméno, které jste vyplnili, nebylo nalezeno.
Zkontrolujte, prosím, zadané údaje.

V případě trvajících potíží s přihlášením nás kontaktujte

info@angloceska.cz

Chybné přihlašovací údaje

Zadali jste chybně přihlašovací jméno nebo heslo
zkuste to prosím znovu

V případě trvajících potíží nás prosím kontaktujte na:

emailové adrese: info@angloceska.cz.

Sdělte nám prosím Váš registrační email nebo uživatelské jméno.

Děkujeme Vám.

uživatelské jméno: 

zavřít toto okno
nová registrace
uživatel:
heslo:

zdravotnictví lázeňství

NA TÉTO STRÁNCE NALEZNETE výrobky zaměřené na péči o osobní hygienu pracovníků v provozech se zvýšenými nároky na čistotu rukou SANI, řady chemických mycích a dezinfekčních přípravků, jednorázové ochranné pomůcky – rukavice, čepice, lékařské podložky, nejmodernější úklidovou techniku a náčiní, jako jsou úklidové vozíky a hadry.

 

KVALITA A ÚSPORA

Platí, že kvalitní materiál, například utěrek a ručníků, lépe a rychleji saje vlhkost a uživateli stačí k utření jeden až dva útržky oproti nekvalitním levným materiálům, kdy spotřeba bývá velmi vysoká.
Díky přesnosti dávkovacích systémů můžete snížit spotřebu ručníků, mýdel, pěn a krémů.
Mytí pomocí moderní úklidové techniky, vozíků, mopů a dalšího náčiní je efektivnější, rychlejší a způsob práce pohodlnější.

TRENDY

K mytí a dezinfekci rukou se osvědčuje pěna, ve srovnání s mýdlem je jemnější, lépe se roztírá a oplachuje a nezanechává zbytky na umyvadle.

Úklidové vozíky jsou vyrobeny z plastů, které jsou vysoce odolné a snadno omyvatelné, tedy vysoce hygienické Systém 3E znamená EKOLOGICKÝ, ERGONOMICKÝ a EKONOMICKÝ. Mopy jsou předem navlhčeny chemickým roztokem, při úklidu nepoužíváte ždímač. Mytí je rychlejší, způsob práce pohodlnější a sníží se spotřeba chemických přípravků i vody.
Mopy a hadry z mikrovlákna myjí účinněji a rychleji než běžné hadry, čistí a leští současně, povrchy zanechávají bez šmouh. Svou výbornou mycí schopnost si udrží během celého procesu mytí.
Vydrží mnohem déle než tkaniny vyrobené z přírodních vláken.

Kompletní vybavení toalet, dávkovače, zásobníky, toaletní papíry, ručníky, mýdla, parfémy pro interiér najdete na stránce TOALETY, HYGIENA.

 

MYCÍ A DEZINFEKČNÍ PŘIPRAVKY

SBĚR A TŘÍDĚNÍ ODPADU, PRÁDLA

Used icons: Fugue - Copyright (C) 2009 Yusuke Kamiyamane (http://www.pinvoke.com)